21 marca Dzień Osób z Zespołem Downa

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

21 marca obchodziliśmy w naszej Szkole Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Zachęcaliśmy, w ten wyjątkowy dzień, do założenia skarpetek w różnych, wesołych kolorach. Skarpetki mogły być w paski, w kropki, za kolano lub tuż przy  kostce, mogły być z różnych, niepasujących do siebie par. Prosiliśmy też o przysłanie zdjęć, dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel: pani Annie Wnuk, pani Olji Kozlovskiej, uczennicy z klasy przygotowawczej Alinie Viennik, Adrianowi Pawlakowi z klasy 7b i Mateuszowi Pawlakowi z klasy 4b, Michałowi Klemenskiemu z klasy 6d, Patrycji Muszyńskiej z 2e i Julii Muszyńskiej z 7c, Mikołajowi Owczarkowi z 5d, Filipowi Dolniakowi z 5e, Julii Wiśniewskiej  z 4a, Oskarowi Tkaczykowi z 5c, Marii Jędraszak z 5e, Szymonowi Tkaczykowi z 2b, Wiktorii Brzóstowicz z 8d, Danielowi Kwiatkowskiemu z 8b, Przemysławowi Solarskiemu z 7a oraz Pawłowi Ochowiakowi z 6b.

Wszyscy uczniowie otrzymali pochwały.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego