Aktualności

Wolontariat
https://www.sp2sroda.pl/files/content/news-lead/wolontariat/img_20240326_wa0024_1_.jpg

Wielkanocny Kiermasz Charytatywny

Tuż przed Wielkanocą odbył się w naszej szkole, jak, co roku  Wielkanocny Kiermasz Charytatywny. W tym roku dochód z kiermaszu przeznaczamy na pomoc Mikołajkowi Nowakowi z Poznania - dwunastoletniemu chłopcu, który od ponad 3 lat choruje na złośliwego guza mózgu. SP2 serce ma! 

 

Przeczytaj całość
https://www.sp2sroda.pl/files/content/news-lead/wolontariat/messenger_creation_71b00201_da79_4e41_bf8a_299319608b50.jpeg

Radosne Święta w każdym domu akcja OPS

Wspieramy swoim udziałem także akcję zbiórki żywności w ramach akcji "Radosne święta w każdym domu" - akcji organizowanej przez OPS w Środzie Wlkp. Przed Świętami Bożego Narodzenia i Świętami Wielkanocnymi pełnimy dyzury w weekendy w wyznaczonym markecie na terenie naszego miasta. Nasi uczniowie  i nauczyciele to wspaniali wolontariusze, którzy są gotowi zawsze nieść pomoc i podarować to co najcenniejszego - swój czas dla dobra drugiego człowieka... Dziękujemy za Waszą pomoc!

Anna Janczakowska

Przeczytaj całość
https://www.sp2sroda.pl/files/content/news-lead/wolontariat/img_20240323_wa0015_1_.jpg

Akcja charytatywna Pola Nadziei

Jak, co roku nasi uczniowie i opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział w kweście  na rzecz Hospicjum im. Piotra Króla w Środzie Wlkp. W tym roku akcja: "Pola Nadziei"  odbyła się w sobotę 25 marca, 24 uczniów i 7 nauczycieli z naszej szkoły wsparło akcję swoim udziałem i zaangażowaniem. 

Dziękujemy, że jesteście!

Anna Janczakowska

Przeczytaj całość