W klasie 2a zapachniało świętami

W klasie 2a dosłownie i w przenośni zapachniało świętami. Stało się to za sprawą pieczonych przez uczniów babeczek, których zapach unosił się nie tylko w klasie, ale również na szkolnym korytarzu. Pięknie ozdobione przez dzieci znalazły się z pewnością w wielkanocnym koszyczku.Tematyka świąt w klasie 2a przeplatała się we wszystkich obszarach edukacyjnych.Uczniowie omawiali na zajęciach zwyczaje i tradycje wielkanocne. Wykonali piękne palmy. Brali udział w warsztatach, na których ozdabiali drewniane jajko metodą decoupage. Do ozdoby domu przygotowali kolorowe zające, a na zjęciach wychowania fizycznego ćwiczyli z jajkiem. W szkolnym ogródku odwiedził ich zajączek,który pozostawił dla nich upominki.

Małgorzata Haremska