Wspólnie wygrajmy wrażliwość

Nasza szkoła przystąpiła do oóglnopolskiego programu: "Wspólnie wygrajmy wrażliwość". W projekcie wezmą udział klasy: 2c, 2d, 4c, 5e, 6b, 6c, 6d , 7s i 8d. Celem akcji jest edukacja dzieci na temat niepełnosprawności, rozwijanie empatii, przełamywanie krzywdzących stereotypów oraz promowanie praw osób z zespołem Downa. Głównym celem udziału w programie jest edukacja dzieci na temat niepełnosprawności, rozwijanie empatii, przełamywanie krzywdzących stereotypów oraz promowanie praw osób z zespołem Downa. Uczniowie poprzez media społecznościowe poznali bliżej: Emilka, Fabiana i Wanessę. Udział w porgamie ucnziowie rozpoczną od  spotkania z zaproszonymi goścmi panią Grażyną Czujek i jej córeczką Kornelką, mama Kornelki opowie, czym jest zespół Downa, o świecie córeczki i odpowie na wszystkie pytania naszych uczniów.