Świąteczny kiermasz charytatywny

Dziękujemy Wszystkim za udział w kiermaszu piernikowym!!!  Dziękujemy za upieczenie pierników, podarowane dary oraz za zakupy:-)
Udało się zebrać w obu budynkach naszej szkoły 2371,70 zł!!! Dzięki temu na twarzach kilku osób pojawi się uśmiech!

Wspólnie z uczniami ze Szkolnego Koła Wolontariatu i Dyrekcją zdecydowaliśmy, że:

1000 zł przeznaczymy na pomoc rodzinie naszego ucznia, którego tata bardzo ciężko zachorował, tata potrzebuje rehabilitacji i leków/specjalistycznego sprzętu (pieniądze będą przeznaczone na zakup artykułów potrzebnych tacie i rodzinie).

1000 zł przeznaczymy na pomoc w rehabilitacji niepełnosprawnego dziecka oraz jego rodzinie, która znalazła się w ciężkiej sytuacji życiowej (także ze społeczności naszej szkoły).

Pozostało: 371,70 zł, z czego 300 zł przeznaczymy na zakupy spożywcze dla pani Ewy, którą jeden z naszych Szkolnych Aniołów z naszego nauczycielskiego grona opiekuje się już od ponad dwóch lat (przeprowadzaliśmy wówczas dla tej pani zbiórkę w szkole, za którą udało się kupić dla pani Ewy: łóżko, płaszcz oraz inne potrzebne artykuły codziennego użytku, nasz Anioł, który pragnie pozostać anonimowy cały czas pomaga pani Ewie),  a za resztę kupimy małą niespodziankę dla Dawidka Buchty - brata naszych uczniów, który walczy z ostrą białaczką, 22 grudnia będzie przyjmował kolejną chemię i nie wiadomo, czy z mamą będą mogli spędzić święta w domu.

W imieniu członków Szkolnego Koła Wolontariatu
Anna Janczakowska