Maria Golec stypendystką USKI

Nasza uczennica- Maria Golec, uczęszczająca do klasy 8s (sportowej), została laureatką Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego USKI. Stypendium przyznawane jest za szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe, którymi Marysia niewątpliwie może się poszczycić, oto NIEKTÓRE z nich: była reprezentantką „ Polish Soccer- Skils” oraz zgrupowania Kadry Wielkopolski w piłce nożnej, zajęła II miejsce w finale „ Z podwórka na stadiono puchar Tymbarku” a także II miejsce w turnieju „ Piłkarska Kadra Czeka” , zdobywała wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” w latach 2016, 2017, 2018, 2019, I i II miejsca w konkursach szkolnych z historii, języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, została finalistką XXII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.
Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy kolejnych sukcesów.
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolej, 30 edycji Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego USKI, w drugim semestrze szkolnym.