Z okazji Dnia Kobiet chłopcy z klasy 3a zaprosili swoje koleżanki oraz Panie wychowawczynie do Restauracji "Turystyczna u Moniki" na pyszny deser.
Przeczytaj całośćGdy zaczynałem, nie miałem wiele. Uczyłem się, pracowałem, zdobywałem doświadczenie. I tak sobie myślę, że w życiu trzeba wykorzystywać to, co się ma. I to, co można, należy zrobić najlepiej. W końcu życie mamy tylko jedno.
Aleksander Doba
Przeczytaj całość28 stycznia klasa IIIC miała okazję uczestniczyć w zajęciach „Wirtualne doświadczenia bez użycia gogli VR” w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.
Przeczytaj całość


