Nocka w szkole – klasa 2b i 2e

Impreza rozpoczęła się o godz. 18:00 w piątek 20-go stycznia b.r., a zakończyła o poranku dnia następnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór,  niezbędny prowiant oraz dużą porcję dobrego humoru. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były prace plastyczne, gry i zabawy sprawdzające nie tylko sprawność fizyczną, ale także różne „łamigłówki dla mądrej główki”, grupowe podchody, zwiedzanie szkoły w ciemności z latarkami. Dla kinomanów urządzony został wieczór filmowy, a dla wszystkich głodomorów zaserwowana została smakowita kolacja . Po wieczorze pełym emocji wszyscy udali się na zasłużony, aczkolwiek baaardzo późny odpoczynek na materacach. W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni, zjedli śniadanie i powrócili do swoich domów.

Edyta Kwarcińska

Katarzyna Trzaskawka