Rogalikowy kiermasz charytatywny

SP2 serce ma - to nasze hasło działań wolontaryjnych, po raz kolejny cała społeczność naszej szkoły udowodniła, że to nie tylko hasło, lecz przede wszystkim czyny! Rogalikowy Kiermasz Charytatwny za nami! Dziękujeymy za udział w kiermaszu, za upieczenie rogalików i ich zakup!
Miło nam zakomunikować, że po komisyjnym liczeniu pieniędzy w obu budynkach szkoły zebrano w akcji rogalikowej 2223,30 zł. Rogaliki rozeszły się bardzo szybko... Z zebranej kwoty przeznaczamy 1550 zł na cegiełkę SP2 na zakup nowego wózka inwalidzkiego dla Bartka naszego ucznia z klasy 2a, a resztę to jest  kwotę: 673,30 zł przekazujemy, jako naszą cegiełkę SP2 dla Wojtusia, który aktualnie jest leczony w Rzymie (profil fb Waleczny-Wojtek). Z  radością informujemy również, że Rada Rodziców przekaże dla Bartka dodatkowo 500 zł, aby Rodzice chłopca mogli, jak najszybciej uzbierać potrzebną kwotę na nowy wózek, więc Bartuś otrzyma w sumie od społeczności szkolnej 2050 zł! Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy w imieniu własnym, Bartka i jego Rodziców oraz Wojtusia!!!

W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu
Anna Janczakowska