Wyniki konkursu "My picture dictionary"

W maju odbył się w naszej szkole konkurs plastyczno-językowy "My picture dictionary"dla uczniów klas I-III. Konkurs polegał na wizualnym przedstawieniu wybranego przez siebie słowa w języku angielskim. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Do konkursu zgłoszono 51 prac, które można podziwiać na gazetkach głównego korytarza. Nasi uczniowie po raz kolejny spisali się na medal. Prace były bardzo twórcze, zabawne, a nawet pachnące i apetyczne. Jury, w skład którego weszły panie uczące języka angielskiego, miało trudne zadanie, by spośród wielu wspaniałych i oryginalnych prac wybrać te najładniejsze i najstaranniej wykonane. Wszystkim osobom,które wzięły udział w konkursie bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnej edycji.

D.Tarnogrodzka

E. Kwarcińska