Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza uczniów klas I – VIII do udziału w dwóch konkursach pod wspólną nazwą „Moja ulubiona postać z książki”.

Pierwszy to konkurs fotograficzny, który polega na przebraniu się za ulubioną postać z książki. Maksymalnie dwa zdjęcia należy przesłać do 20 lutego 2023 r. na adres kasprzykwioletta73@gmail.com Drugi to konkurs plastyczny. Prace w formacie A4, wykonane dowolną techniką, można składać w bibliotece szkolnej również do 20 lutego 2023 r. Na odwrocie należy napisać swoje imię i nazwisko oraz klasę. To od Was zależy, czy weźmiecie udział w jednym, czy w dwóch konkursach. Warto odkleić się od komputera i kreatywnie spędzić czas. Celem konkursów jest pobudzenie aktywności twórczej, promocja czytelnictwa oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej.

Powodzenia :)

Wiletta Kasprzyk