Akcja „Podaruj książkę dla szkolnej biblioteki”

Akcja „Podaruj książkę dla szkolnej biblioteki” zorganizowana w szkole przy ulicy Dąbrowskiego trwa. Pierwsze książki przekazane przez Państwa już do nas dotarły. Dotąd zebraliśmy kilkadziesiąt egzemplarzy, za które darczyńcom bardzo dziękujemy. Przypominamy, że w ramach akcji przyjmujemy do biblioteki niepotrzebne już Państwa dzieciom książki przeznaczone dla dzieci klas 1-3 (7-9 lat). Podarowane egzemplarze poszerzą księgozbiór biblioteczny i zostaną włączone w akcję bookcrosingową planowaną na czerwiec 2024 r. Dzięki akcji z podarowanych książek będą mogły korzystać dzieci w czasie roku szkolnego i podczas wakacji letnich.

Przyjmujemy książki:

• wydane w roku 2016 i później,

• w dobrym stanie,

• książki z wierszami, opowiadaniami, bajkami, komiksy, książki do nauki czytania, książki o zwierzętach, przyrodzie, sporcie itp.

Książki można przekazać:

• do biblioteki szkolnej przy ul. Dąbrowskiego,

• do sekretariatu przy ul. Dąbrowskiego,

• wychowawcom klas 1-3.

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

Natasza Foder-Mikołajczak