Jesienny Rogalin - wycieczka klasy 6c

Uczennice i uczniowie z klasy 6c razem z wychoawczynią Anną Janczakowską i panią peddagog Anetą Maciejewską odwiedzili pod koniec września Rogalin. To był cudowny, piękny dzień, a aura złotej, polskiej jesieni uraczyła nas swoim pięknem. Uczniowie wzięli udział w lekcjach muzealnych w pięknych wnętrzach pałacu i na terenie parku, zrealizowali dwa tematy: "Zwyczaje szlacheckie w dawnej Polsce" i "O czym szumią dęby roagalińskie". Dowiedzieliśmy się wielu intersujących rzeczy na temat zwyczajów szlacheckich, historii pałacu, a także dębów rogalińskich i parku. W cieniu dębów urządziliśmy sobie piknik, zajadając pyszne ciastka i bezy od mamy jednego z uczniów, za które jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Anna Janczakowska