Nakręcamy pomaganie!

Zbieramy nakrętki dla Amelki! Nasza szkoła od kilku lat zbiera nakrętki, które przekazujemy Rodzicom Amelki Frankowskiej. Dochód ze sprzedaży nakrętek rodzice Amelki w całości przeznaczają na rehabiltację dziewczynki. Amelka od urodzenia choruje na niedowład wiotki czterokończynowy, jest to konsekwencja dziecięcego porażenia mózgowego.  U dziewczynki stwierdzono również wadę genetyczną, osteoporozę i postępującą skoliozę neurogenną. Środki uzyskane ze sprzedaży nakrętek zostają przeznaczone na rehabilitację ruchową, masaże oraz komunikację altrenstywną. Amelka wymaga ciągłej systematycznej rehabilitacji wielopłaszczyznowej,  aby w końcu zacząć chodzić.
W imieniu Amelki i Jej Rodziców oraz Szkolnego Koła Wolontariatu SP2 serce ma dziękujemy Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły za udział w ciągłej zbiórce nakrętek!

W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu SP2 serce ma
Anna Janczakowska