Akcja charytatywna Rogalikowo

Rogalikowo - listopadowa akcja charytatywna, która organizowana jest w naszej szkole już od kilku lat. Działamy, czynimy dobro, pomagamy i zajdamy rogale. Rogalikowo stało się naszą, listopadową tradycją. Zawsze w okolicy 11 listopada - Święta Niepodległości i Św. Marcina przygotowujemy wspólnie smaczną akcję, robiąc coś dobrego dla innych! W tym roku Rogalikowo zorganizowaliśmy w czwartek 9, listopada. W obu budynkach naszej szkoły od samego rana unosił się piękny zapach świeżo upieczonych rogali, a było ich setki!!! Małe, duże, średnie, z makiem białym lub czarnym, marmoladą, czekoladą, z polewą i bez... To był "rogalikowy zawrót głowy", a wszystko to, aby czynić dobro. Miło nam poinformować, że w tym roku szkolnym udało nam się wspólnie pozyskać w akcji aż 2579 zł 19 groszy. Pieniądze zostały wpłacone na konto Hospicjum im. Piotra Króla w Środzie Wlkp. Jako społeczność Dwójki dołożyliśmy w ten sposób swoją cegiełkę na wsparcie działalności hospicjum.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom i Pracownikom Szkoły za udział i zaangażowanie!!!

W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu SP2 Serce ma
Anna Janczakowska