Mistrzostwa Szkoły w Szachach klas 4-8

Dnia 25.01.2024 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Szachach. Udział w zawodach brali uczniowie z klas IV-VIII, łącznie 16 zawodników
i 1 zawodniczka. W Mistrzostwach rozegrano 7 rund po 15 minut dla każdego zawodnika. Mistrzem Szkoły został Jakub Nowak wygrywając wszystkie pojedynki, drugie miejsce zajął Bartosz Majcher, trzeci był Mikołaj Rawecki. Poziom rozgrywek był na wysokim poziomie. Sędzią głównym zawodów był Leszek Maźwa. Każdy uczestnik otrzymał medal oraz dyplom. Zwycięzcy dodatkowo otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

W Mistrzostwach udział wzięli:

Nowak Jakub, Bartkowiak Mikołaj, Rawecki Mikołaj, Majcher Bartosz, Pawlak Mateusz, Taciak Jakub, Wieczorek Adam, Rozmiarek Maria, Markowicz Antoni, Krzykowski Stanisław, Stefański Antoni, Laskowski Maksymilian, Sikorski Adrian, Wojtkowiak Mateusz, Hypki Adam, Mazurek Mateusz, Pawłowski Wiktor.