MISTRZOSTWA GMINY W FUTSALU – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

We wtorek 23 stycznia w hali przy ulicy Lipowej odbyły się Mistrzostwa Gminy w Futsalu. Zostało rozegrane tylko jedno spotkanie gdyż
w zawodach oprócz naszej reprezentacji stawił się jeszcze zespół piłkarzy z SP3. Mecz trwał 2x20 minut i przyniósł sporo emocji oraz wielu ciekawych akcji oraz pięknych bramek. Ostatecznie górą byli nasi reprezentanci, którzy wynikiem 7-5 pokonali swoich  rówieśników. W tym spotkaniu 5 bramek dla naszej drużyny zdobył Wiktor Nossow a po jednym trafieniu do bramki zaliczyli Dawid Buczma oraz Sebastian Grządzielewski. Wszyscy uczestnicy w tym dniu zaprezentowali się z bardzo dobrej strony dlatego zasłużyli na wielkie słowa uznania. Wygrana ta dała naszym zawodnikom możliwość wystąpienia w Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się 6 lutego i również nasza szkoła będzie gospodarzem i organizatorem tego turnieju.

Reprezentacja SP2:

Bartosz Szymkowiak 8a