Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-językowego "My Christmas dictionary- MÓJ OBRAZKOWY SŁOWNIK ŚWIĄTECZNY"

W grudniu odbył się w naszej szkole konkurs plastyczno-językowy "My Christmas dictionary-MÓJ OBRAZKOWY SŁOWNIK ŚWIĄTECZNY". Konkurs polegał na wizualnym przedstawieniu wybranego przez siebie słowa związanego ze świętami w języku angielskim. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Do konkursu zgłoszono 69 prac, które można podziwiać na gazetkach. Nasi uczniowie po raz kolejny spisali się na medal. Prace były bardzo twórcze. Jury miało trudne zadanie, by spośród wielu wspaniałych i oryginalnych prac wybrać te najładniejsze i najstaranniej wykonane. Wszystkim osobom,które wzięły udział w konkursie bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnej edycji.

Oto wyniki:

Klasy I: