KONKURS ŻYWA OKŁADKA KSIĄŻKI

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs dla klas IV - VIII pod nazwą ŻYWA OKŁADKA KSIĄŻKI

Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa, wykorzystanie w praktyce umiejętności pracy z nowymi technologiami oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV - VIII. Zadaniem uczestnika jest wykonanie autorskiej fotografii inspirowanej okładką wybranej książki. Zdjęcie należy odpowiednio przerobić w programie graficznym w ten sposób, aby jak najwierniej przypominało oryginał - dodać tytuł, nazwisko autora czy nazwę wydawnictwa. Zgłoszone do konkursu zdjęcie powinno zostać zapisane w formacie jpg. Bohaterami okładki mogą być ludzie lub zwierzęta. Jeśli okładka przedstawia grupę ludzi, autor pracy, przesyłając fotografię, załącza oświadczenie zapewniające, że osoby, których wizerunek znajduje się na zdjęciu, wyraziły zgodę na publikację tegoż wizerunku. Wpiszcie w wyszukiwarkę ŻYWA OKŁADKA KSIĄŻKI i wszystko będzie jasne :) Zdjęcie konkursowe i zdjęcie oryginalnej okładki należy przesłać do 25 października 2023 r. na adres: kasprzykwioletta73@gmail.com W treści wiadomości należy wpisać swoje dane: imię, nazwisko, klasę.

Powodzenia :)

Wioletta Kasprzyk